Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamızın Amacı
Hizmet verdiğimiz inşaat sektöründe alt yapı ve üst yapı prefabrik elemanlarımızla hitap ettiğimiz Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere kalitemizden ödün vermeden pazar payımızı arttırarak yüksek kalite ile prekast sistem ihtiyaçlarının tedariğinde öncülüğümüzü korumaktır. Müşteri talepleri zamanında, ekonomik ve Cemre Yapı Prefabrik yüksek kalite güvencesiyle karşılanır.
Kalite Hedeflerimiz
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sürekli olarak ürün kalitemizi iyileştirmek,
Ürünlerimizin uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak,
Kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak izleyerek ve iyileştirerek, en yüksek kalitede hizmet sunmak.
Kalite Sorumluluğumuz
Kalite yönetimi, tüm çalışanlarımızın sorumluluğu altındadır. Kaliteli ürünler üretmek için, her çalışanımız, kalite yönetim sistemimizi takip etmesi ve kaliteye uygun olarak üretim yapması gerekliliğinin farkında olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Kalite Yönetim Sistemi
Kalite yönetim sistemi, kalite hedeflerimize ulaşmak için bir çerçeve sağlar. Bu yönetim sistemi, tüm çalışanlarımızın kalite konularında bilgi sahibi olmasını, ürün kalitesinin sürekli olarak bünyemizde yer alan laboratuvar kontrolünde denetlenmesini ve iyileştirilmesini içerir.
Kalite Yönetim Sistemimizin Sürekli İyileştirilmesi
Kalite yönetim sistemimizin sürekli olarak iyileştirilmesi, ürün kalitemizin sürekli olarak geliştirilmesi anlamına gelir. Bu amaçla, kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak gözden geçiriyoruz ve müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak ürün kalitemizi iyileştiriyoruz. Ayrıca, tedarikçilerimizi sıkı bir şekilde denetleyerek, ürün kalitemizi artırmaya çalışıyoruz.