Hakkımızda

Cemre Yapı Prefabrik, inşaat sektöründe prekast sistem ile üst yapı ve alt yapı elemanların yüksek kalitede üretimiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir
Cemre Yapı Prefabrik, üst yapı ürün üretim fabrikası Van-Erciş yolu üzeri Organize Sanayi Bölgesinde 7500 m² kapalı alanı ile 20000 m² ve alt yapı ürün üretim fabrikası 8000 m² olmak üzere toplamda 28000 m² arazi üzerinde 200’e yakın çalışanı ile şirket kalite politikasından ödün vermeyerek prefabrik yapıda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir. Şirketimiz ürün yelpazesini sektöründeki yenilikleri yakından takibiyle ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurmasıyla her geçen yıl zenginleştirmektedir. Ayrıca prefabrik ve çelik kompozit sistem gibi uygulanabilir tüm sistem taleplerinde de müşterisinin çözüm ortağıdır.

İmalatımızda kullandığımız tüm malzemeler tam donanımlı laboratuvarımızda yetkin çalışanlarca tabii tutulan testlerden aldığı onay ile üretim aşamasına alınır.

Şirketimiz müşteri istek ve ihtiyaçlarına karşılık doğru mühendisliğin kaçınılmaz getirisi olan kaliteli ve ekonomik yapıyı, çok kısa bir sürede üretip sevkiyatını ve montajını kendine ait geniş tır ve vinç filosu ile yaparak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Şirketimizin misyonu, yer aldığı sektörün farkında olup vadettiği kaliteyi her anlamda sağlamaktır. Vizyonumuz ise amacımız olan kaliteli ve sağlam yapıların yarınlarına güvencesidir.

Cemre Yapı Prefabrik,

Her elemanın üretiminde yüksek kalite ilkesiyle çalışarak yapılarındaki kalitenin verdiği güvenin gururunu yaşamaktadır.

Geleceğin inşasında doğru adım.